O mnie

     Jestem dyplomowaną wizażystką która z wielką chęcią przyczynia się do tworzenia piękna, poprzez kompleksowe i całościowe tworzenie nowego wizerunku zarówno osoby jak i miejsca w którym chcemy stworzyć wyjątkowy event.

 

 Przy indywidualnym podejściu opartym na analizie kolorystycznej, rysach twarzy i charakterze klientki pomagam walczyć z kompleksami czy błędnym przekonaniem, że tylko kobiety z okładek potrafią być piękne. Makijaż jest nieodzownym elementem każdej kobiety. Jego jakość, styl czy dobór komponentów świadczy o naszej duszy, naszych potrzebach, pragnieniach, jest naszą wizytówką. Umiejętnie dobrany makijaż do osoby a także do okazji sprawi, że za każdym razem będziemy kimś innym, ale zawsze kimś wyjątkowym. Wizaż jest sztuką uwydatniającą walory i nadającą charakteru. Czasem nie wielkie zmiany dodadzą nam pewności siebie i ułatwią pokonywanie miejskiej dżungli, maskując przy tym smutek, stres czy zmęczenie. 

 

Pracuję przy sesjach zdjęciowych, maluje na spotkania biznesowe, specjalne okazje typu ślub, studniówka, urodziny czy sylwester a także udzielam indywidualnych lekcji makijażu a wszystko to po to, by z dumą i satysfakcją kobieta mogła przejrzeć się w lusterku, w oczach ukochanego i innej kobiety.

 

 

Prowadzę szkolenia indywidualne oraz dla grup i firm w zakresie kreacji wizerunku, dobieram i uczę najkorzystniejszego dla danej buzi makijażu krok po kroku, pomagam zestawić  ubrania i elementy tak by pasowały do otoczenia i klimatu określonego spotkania bądź miejsca pracy i podkreślały własne atuty, jednocześnie ukrywając  wszelkie  niedoskonałości.

 

Dodatkowo, organizuje i wspieram eventy (pokazy, przyjęcia biznesowe i okolicznościowe, wieczory panieńskie) a także sesje zdjęciowe (od kompleksowej stylizacji po aranżacje wnętrz)